V první řadě, než mi položíte nějakou otázku, tak se prosím podívejte na nejčastější pokládané otázky, zda zde už svojí odpověď nenajdete. A nebo se podívejte na sérii ASK T-VENA, kde jsem už také odpověděl na hodně otázek.

Kolik ti je?

Narodil jsem se v roce 1985 a tak si to můžeš spočítat.

Kde bydlíš?

Narodil jsem se v Boskovicích (okres Blansko), kde bydlím celý život. Pokud tě zajímá více, kde bydlím, tak si přečti můj dřívější článek Boskovice, město kde bydlím.

Odkud pocházíš? Ze zahraničí?

Nejsi první a zajisté ani poslední, kdo se mě na toto ptá….. Takže NE. Jen špatně mluvím a může to pro někoho skutečně vyznít jako nářečí a nebo to, že pocházím odněkud ze zahraničí. Nejčastěji si lidé myslí, že pocházím buď ze Slovenska a nebo z Ukrajiny.

Co máš za školu?

Jak jsem už psal na stránce KDO JSEM, tak jsem v roce 2005 úspěšně dodělal tříletý učební obor dřevomodelář a hned 2 roky na to i úspěšně odmaturoval, obor Provozní Technika. Oba obory jsem studoval na Střední škole v Blansku.

Kde pracuješ?

No, chtěl bych si také něco nechat jen pro sebe a nerad takové informace sděluji. Jednak by vám ta firma nic neříkala a jednak nemusíte také všechno vědět.

Jak vznikla tvoje přezdívka?

Tak na tuto otázku se skutečně poslední dobou ptá hodně lidí. Jak vlastně vznikla moje přezdívka T-Vena, pod kterou mě na internetu můžete znát. Ona ta odpověď není moc složitá.

T – jedná se o první písmeno mého jména Tomáš.

Vena – jedná se o moje příjmení, ale v jiném jazyce. A ne, nejedná se o přesný překlad! Pro ten jazyk totiž přesné slovo mého příjmení neexistuje. Stačí si to jen přeložit a potom celý tvar dát jako zdrobnělinu a máte hned moje příjmení.

A ta pomlčka je tam pouze jen tak, že se mi to líbilo.

Máš nějaké sourozence?

No, budete se asi divit, ale pokud jste si přečetl článek KDO JSEM, tak už víte, že mám o rok mladší sestru.

Hraješ nějaké hry? Případně které.

No, já už moc hry nehraji. Hlavně, co se týká těch počítačových. Ale i přes to 2 hry hraju aktivně. Jedna z nich se jmenuje Ingress, kterou hraji každý den a baví mě stále i po několika letech A tou druhou hrou je PoGo, kterou už nehraji tak aktivně, jako pár let do. Ale zapnu jí jen tehdy, když se mi chce a mám zrovna náladu si zahrát PoGo. Jinak jak jsem řekl…… Tak na prvním místě je aktuálně Ingress, kterou hraju skoro pořád.

Nenašli jste zde svoji odpověď? Tak to nevadí. Jak jsem již napsal v úvodu. Zkuste se podívat na moje ASK VIDEA, zda jsem už někomu jinému na tu Vaší otázku někdy v minulosti neodpověděl.

Pokud by vás ovšem zajímal můj život v kostce, tak se podívejte na KDO JSEM? Tam se o mě dozvíte také pár informací.

Kurva přepiš to