Jistě, asi nemusím nějak moc představovat, kdo je paní Jana Peterková. Avšak pro ty z vás, kteří ji možná neznáte či potřebujete osvěžit paměť, si dovolím tuto zajímavou dámu trochu blíže přiblížit.

Paní Jana Peterková je už delší dobu známou osobností na české mediální scéně. Ti starší si ji mohou pamatovat třeba z doby, kdy pracovala ještě jako reportérka pro televizi Nova. Ačkoli se zdálo, že její jméno je již pevně spojeno s touto televizní stanicí, osud měl pro ní jiné plány.

V dobách svého působení na Nově se paní Peterková specializovala hlavně na justiční a kriminální kauzy. Avšak i takový člověk má své slabiny a v případě paní Peterkové to byla láska. Ano, přesně tak! Ve chvíli, kdy se zamilovala do miliardáře Pitra, se její osud a kariéra změnily.

A tak přišla chvíle, kdy se paní Peterková musela rozloučit s televizním světem. Oficiálně tedy odešla na dohodu. Dnes již paní Jana Peterková není součástí mediálního světa a její jméno se objevuje spíše na stránkách bulvárních plátků.

Zdroj iDNES.cz – Kvůli lásce k Pitrovi přišla reportérka o zaměstnání, přátele i slušný život

Zdroj Blesk.cz – Konec kvůli Pitrovi?

Po mnoha letech nečinnosti se Jana Peterková opět objevila ve veřejném povědomí, když začala vydávat videa na svůj YouTube kanál pod názvem „JANA PETERKOVÁ KORONAVIRUS – PODVOD STOLETÍ“. Tato videa představují její kontroverzní názory ohledně pandemie koronaviru, které zpochybňují existenci Covid-19 a označují jej za HOAX. Ve svých videích se snažila přesvědčit diváky, aby během karantény odložili roušky a ignorovali vládní opatření.

Paní Peterková ve svých videích často měnila myšlenkové pochody, což způsobovalo zmatek u diváků. Někdy naznačila, že její tvrzení nemusí být pravdivá a že nikoho nenabádá k neposlušnosti. Avšak jiný den znovu zdůraznila svoje původní názory a pokračovala v šíření dezinformací. Během období karantény dokonce uspořádala demonstraci před úřadem vlády, což vyvolalo další kontroverze.

Původně jsem plánoval natočit video o paní Janě Peterkové již v dubnu, kdy jsem narazil na její první video na YouTube. Tenkrát jsem si ale řekl, že to nemá smysl a brzy s tím skončí. Avšak k mému překvapení se tak nestalo a paní Peterková začala šířit stále více nesmyslů. Když začala blokovat komunikaci s lidmi na svém YouTube kanále a označovat je za „HATERY„, rozhodl jsem se, že je čas na tuto paní vyjádřit svůj názor.

Proto jsem natočil video, které kombinuje reakci, rozbor a vlog ve snaze analyzovat a zkritizovat myšlenky Jany Peterkové. Tento projekt mi umožnil prezentovat svůj pohled na situaci s humorným tónem hlasu a přiblížit divákům kontroverzní postavu Jany Peterkové.

V dnešní době plné dezinformací je důležité být obezřetný ohledně informací, které sdílíme a konzumujeme. Přestože paní Peterková měla právo vyjádřit svůj názor, jejím neuváženým tvrzením mohla ohrozit zdraví veřejnosti. Je nezbytné diskutovat o různých perspektivách, avšak musíme si zachovat kritické myšlení a nebrat všechno na první dobrou.

Jsem nesmírně zvědavý na vaše myšlenky a pocity ohledně této paní, o které jsme dnes mluvili. Jsem si jistý, že každý z vás má svůj jedinečný pohled na celou situaci a já bych si opravdu rád přečetl, co si o tom myslíte vy. Nenechte se odradit strachem z cenzury – to tady není! ZDE NEEXISTUJE CENZURA. Opravdu, vážení přátelé, na tomto místě jsou vaše názory ceněny a respektovány.

Samozřejmě, jak už to tak bývá, je tu jedna malá podmínka: Prosím, abyste své komentáře psali ve slušném formátu. Nechci tu žádné urážky ani vulgarity – vždyť kultivovaná debata je přece to nejlepší, co může být! Pokud budete dodržovat tyto mantinely slušnosti, nemusíte se obávat o smazání svých komentářů. A to je přece skvělé!

A teď pozor! Mám pro vás ještě další lahůdku: Pod tímhle videem najdete kopie všech screenů a materiálů, které jsem ve videu použil. Ano, slyšíte dobře – všechno je zde pěkně přehledně uloženo, abyste si to mohli prohlédnout, studovat a třeba i sdílet se svými kamarády či rodinou. Včetně všech zdrojů, které uvádím! A víte co? Je tu dokonce i více informací, než najdete v samotném videu. Tak to je přece skvostné!

Takže, milí přátelé, tímto vás srdečně zvu k účasti na této diskusi a těším se na vaše názory a reakce. Vážení debatéři, pusťme se do toho s humorem a nadhledem – AŤ ŽIJE SVOBODA SLOVA!

Komentujeme videa z kanálu Jany Peterkové (KVZKJP)

V dnešní době se stále častěji setkáváme s cenzurou na sociálních sítích, jako je Facebook a YouTube. Mnoho uživatelů si stěžuje na to, že jejich příspěvky a videa jsou nespravedlivě mazány nebo blokovány. Jednou z takových osob je paní Jana Peterková, která veřejně kritizuje tyto platformy za údajné mazání jejich příspěvků a videí. Avšak musím podotknout, že v tomto případě se jedná spíše o zástupné obvinění.

Existuje totiž možnost, že paní Peterková si své příspěvky a videa maže sama nebo je smazaly kvůli nahlášení od jiných uživatelů. Po kontrole obsahu ze strany správců těchto platforem pak dochází k jejich odstranění.

Co se týče schopnosti paní Peterkové vést konstruktivní argumentaci na sociálních sítích, musím bohužel konstatovat, že ji nezvládá. Bohužel se tomu jako u bývalé reportérky velmi divím. Avšak paní Peterková se spíše uchyluje k mazání příspěvků svých oponentů, které následně označuje za „HATERY“. Skutečně výborné chování dospělé osoby…..

Satanisticko pedofilní skupina Click To Tweet

V reakci na tuto situaci vznikla na Facebooku skupina s názvem KOMENTUJEME VIDEA Z KANÁLU JANY PETERKOVÉ (KVZKJP). Skupina má za cíl umožnit členům vést konstruktivní diskusi o videích z kanálu paní Peterkové, aniž by jejich příspěvky byly smazány. Bohužel jsme se brzy staly terčem lží, výmyslů a útoků ze strany paní Peterkové a jejich příznivců. Jedna z administrátorek skupiny KVZKJP dokonce zažila osobní útok.

Pokud máte zájem seznámit se s touto problematikou podrobněji, doporučujeme vám shlédnout video na téma KVZKJP a prostudovat si dvě krátká prohlášení, která jsou k dispozici ve skupině KVZKJP.

Vyjádření členů skupiny Komentujeme videa z kanálu Jana Peterková pro Janu Peterkovou a její právní tým.

 1. Skupina vznikla jako reakce na značné dezinformace, které Jana Peterková zveřejňuje na svém profilu na facebooku a youtube – paní Peterková šíří dezinformace týkající se smrtících vakcín, čipování obyvatelstva, 5G sítí, Billa Gatese a jeho nadace, Romana Prymuly a dalších. Tyto dezinformace následně používá pro strašení lidí a šíření poplašné zprávy.
 2. Většina členů této skupiny se snažila vést plnohodnotnou debatu na profilu Jany Peterkové na facebooku, nebo youtube –přímo s Janou Peterkovou, nebo s některým jiným jejím příznivcem. Bohužel Jana Peterková neholduje žádným logickým argumentům, které nezapadají do jejich teorii a proto většinu členu uvedené skupiny zablokovala a jejich komentáře smazala.
 3. Skupina neslouží k zesměšňování a dehonestaci Jany Peterkové.
 4. Na skupině nejsou zveřejňované informace nijak upravovány.
 5. Zveřejněný obsah má pouze informativní charakter.
 6. Na skupině nedochází k mazání komentářů
 7. Na skupině nedochází k zablokování uživatelů
 8. Vyjádření k fotkám dětí – nedochází k propichování, ani vymazávání očí –členové skupiny ctí ochranu osobnosti – tudíž v rámci dobrých mravu a ochrany dětí paní Peterkové, upravili fotografii, tak aby dětem nešlo vidět do tváře. Narozdíl od paní Jany Peterkové, která fotku svých dětí dala na svůj facebook v plném rozsahu, což může působit velmi nelogicky, když paní Peterkova tvrdí, že určité zájmove skupiny, politici a policie mají zájem o likvidaci její osoby.
 9. Nejsme satanisté.
 10. Vyjádření k panu Jiřímu Horváthovi – nesouhlasíme se zneužíváním pana Jiřího ze strany paní Peterkové, která ho pouze využívá k propagaci své vlastní osoby a dosaženi osobních cílů. A poté si dovolí nařknout členy této skupiny, že do záležitosti zatahujeme pana Jiřího. Pokud bude i nadále pokračovat zneužívání facebooku pana Jiřího ze strany paní Peterkové, podáme podnět facebooku, aby tuto skutečnost prozkoumal.
 11. Jsme empatičtí – nemáme zájem na tom, aby utrpěla něčí psychika. Narozdíl od paní Peterkové, která se vyjadřuje velmi nevybíravě o spoustě osob: členech naší skupiny, p. Prymulovi, p. Babišovi, o důchodcích (podle ní jsou důchodci stejně na umření) a neřeší, zda ublíží něčí psychice.
 12. Nejedná se o kyberšikanu – nebyla naplněna skutková podstata kyberšikany. Pokud chce paní Peterková podávat podnět na národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, tak členové této skupiny zváží možnost podání vlastního podnětu na tento úřad proti paní Peterkové. Důkazů o hanobení různých osob, ze strany paní Peterkové existuje spousta, dále nás nazvala satanisty a hyenami. Ale na rozdíl od paní Peterkové víme, že podávat stížnost je zbytečné, protože NÚKIB tohle vůbec řešit nebude.
 13. Nevadí nám demonstrace, které pořádá paní Peterková, ale jsme zásadně proti tomu, aby paní Peterková nabádala své přiznivce k revoluci, občanským nepokojům a svrženi vlády.
 14. Jsme otevření svobodné diskuzi – ať už s paní Peterkovou, nebo s kýmkoliv jiným. Nemáme zájem na dehonestaci paní Peterkové, ale chceme, aby ve svých vyjádřeních uváděla pravdu a fakta.
 15. Pokud dojde k tomu, že paní Peterková překroutí i toto naše vyjádření, vydáme další prohlášení, které opět uvede věci na pravou míru.
 16. Nejsme zájmová skupina, neplatí nás Babiš, Prymula ani Bill Gates – jsme pouze obyčejní lidé, kterým se nelíbí šíření dezinformací ze strany paní Peterkové.
 17. Paní Peterkové nikdo nebere právo na svobodu projevu a sdělování stanovisek – ale stejně jako má paní Peterková právo, se svobodně a v některých případech také dost nevybíravě, vyjadřovat k osobám, článkům a dezinformacím, tak my máme právo se svobodně vyjádřit k jejím postojům.
 18. Neomezená virtuální svoboda a anonymita má i na sociálních sítích právní rámec a hranice. Svým příspěvkem či jen komentářem můžete naplnit skutkovou podstatu hned několika paragrafů trestního zákoníku. Pokud nás tedy chce paní Peterková z něčeho nařknout, měla by si uvědomit, zda se sama nedopouští porušování trestního zákoníku.

  § 181 – poškození cizích práv
  § 184 – pomluva
  § 345 – křivé obvinění
  § 355 – hanobení…
  § 356 – podněcování k nenávisti…
  § 357 – šíření poplašné zprávy
  § 364 – podněcování k trestnému činu
  § 365 – schvalování trestného činu
  § 404 – projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačování práv a svobod člověk.
  Budeme rádi, když se k uvedeným skutečnostem vyjádří samotná Jana Peterková a poté budeme moct svobodně diskutovat.
  S vřelým pozdravem Členové skupiny Komentujeme videa z kanálu Jana Peterkova.

Fyzická likvidace mé osoby a trestní oznámení.

K tomuto videu se musím vyjádřit, neboť v něm jmenuje přímo mne a naší skupinu.
Nejprve říká, že je několik nenávistných skupin a pak mluví pouze o naší skupině.
K mé osobě, nejsem herečka, ani úspěšná, ani neúspěšná. Jsem jen komparzistka, která měla to štěstí, že jsem si zahrála pár EPI rolí. Osobně si myslím, že na to že jsem se před kamerou objevila poprvé v říjnu 2018 a do dneška mám za sebou 11 EPI rolí a jednu dvojroli v divadelní hře, tak to bych pokládala za úspěch. Na kolika natáčeních jako komparzistka jsem byla, to bych musela dlouze počítat. Tak že Janička opět lže, zřejmě neví, co znamená pojem komparz, tak jí to vysvětlím, komparz je to tzv. křoví kolem herců.
Dále k naší skupině, nejsme nenávistná skupina, pouze uvádíme její videa na pravou míru, neboť nemáme jinou možnost, jak se k jejím videím vyjádřit, protože na yuotube jsou naše příspěvky skryty a na FB jsme zablokováni.
V žádném případě nepodněcujeme k nenávisti vůči Janě Peterkové, ani neútočíme proti Jirkovi, naopak se nám nelíbí, že Jana, která získala přístup k jeho FB účtu, tak z něj Jirkovým jménem píše příspěvky, čímž se sama dopouští kyberšikany, neboť zneužívá cizí FB účet – čímž se dopouští krádeže identity. zdroj: https://www.policie.cz/clanek/vite-co-je-kybersikana.aspx
To že byly dětem zamalovány oči na fotografiích bylo z toho důvodu, abychom je naopak ochránili. Neboť tímto způsobem se to dělá, což by Jana jako slavná reportérka měla vědět.
Děkujeme za tvou nabídku že bys nám poskytla kontakt na terapeuty, děkujeme, nepotřebujeme, Nemáme zájem užívat preparáty, určené na vnější užívání, vnitřně.
K demonstraci, pokud jsi jí řádně nahlásila, je vše v pořádku, jen bys měla lidi informovat, že by neměli mít maškarní masky, které zakrývají celý obličej, neboť je za to pokuta až 15.000,- Kč a může to vést až k rozpuštění demonstrace. zdroj: https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/vyhlasky_a_narizeni/prehled_verejnych_shromazdeni/index.html
Nyní jsem díky tobě přišla na to, proč nás blokuješ, je to patrně z toho důvodu, že se bojíš, že bychom tě mohli nahlásit za propagaci lživých informací, když nás zablokuješ, tak tě nevidíme a tudíž tvůj profil nemůžeme nahlásit.
Říkáš že máme více profilů, nemyslíš si, že je to tím, že tě chceme na něco upozornit? Bohužel, za každý pravdivý příspěvek od tebe dostaneme blokaci. Z tvé strany není umožněn dialog, samozřejmě máš právo na to, aby se na tvém FB vyjadřovali jen někteří lidé, ale pak se nediv, že svůj nesouhlas s tvými názory vyjadřujeme ve skupině., kam už si i ty sama 2x dobrovolně vstoupila, patrně sis myslela, že když budeš členkou, tak se dozvíš vícnež když členkou nejsi, to muselo být asi zklamání, když jsi zjistila, že se nic víc nedozvíš. Bohužel jsi s námi ani nemohla diskutovat, neboť pokud jsi něco napsala, tak my tvé příspěvky nevidíme. Pokud jsi tedy něco napsala, tak se omlouváme, že jsme neodpověděli.
Dále píšeš, že se nenecháš vyprovokovat? A co jsi mi tedy psala na jiném kanálu, kde mé příspěvky smazat nemůžeš? Přikládám foto. zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Ey03EKvB7GE&lc=z23ujt1bclbsdtrwn04t1aokg2s4ff34m2zt3ug54aerbk0h00410.1590308077852041
Ještě připojuji foto příspěvku k tomuto videu, který napsala naše členka a doplňuje mé vyjádření.
Ke zbytku videa se vyjádřím v komentářích.

Je skupina na Facebooku KVZKJP satanisticko pedofilní skupinou?

Bohužel, aby toho nebylo málo, tak nás zároveň paní Peterková označila za satanisticko pedofilní skupinu, kde jí prý nadáváme a LŽEME o ní!!!! Také nás obvinila, že jejim dětem začerňujeme na fotografiích jejích oči. A jak jste si výše v prohlášení mohli přečíst, tak víte, proč jsme jejim dětem zacenzurovali jejich obličej.

Skupina KVZKJP je satanisticko pedofilní skupinou

Na další screeny napadání a urážení skupiny KVZKJP, které jsem ve videu vynechal, tak se můžete podívat v galerii.

Jana Peterková a HATE!

Jana Peterková je tak svatá, že jí pouze všichni nadávají a urážejí. A to nejen jí, ale i její rodině. Tak v tomhle se jí zastávám. Pokud někdo něco proti někomu má, tak by si ty své útoky měl mířit na tu danou osobu. Ne na jejich členy rodiny – v jejím případě na její děti, kteří nemůžou za to, do jaké rodiny se narodily.

Ovšem, mohlo by se zdát, že je tak svatá, že právě ona nikdy nikomu nenadává….. Ale, bohužel opak je pravdou.

Skupina KVZKJP hanobí premiéra Babiše a vládu.

Tak zde jsme se trochu zasmáli. Paní Jana Peterková totiž skupinu na Facebooku KVZKJP obvinila z toho, že urážíme a hanobíme našeho premiéra Andreje Babiše a vládu.

Skupina komentujeme videa z kanálu Jany Peterkové hanobí premiéra Babiše a vládu. Click To Tweet

Ale problém pro ní je ten, že nikdy nebude mít takové důkazy, aby ty svoje slova mohla potvrdit.

A proč?

No jednoduše….. Protože ve skupině KVZKJP na premiéra ČR a ani na vládu ČR nijak neútočíme a už vůbec je nehanobíme. A teď se zeptám přímo Janičky….. DÁ SE TO SAMÉ ŘÍCI I O TOBĚ? Nikdy jsi nikoho z vlády nehanobila? A to jak premiéra Babiše, tak třeba ministra zdravotnictví Vojtěcha? Můžeš to odpřisáhnout? Myslím si, že dle screenů z tvého profilu velmi dobře víš, že tak učinit nemůžeš.

Skutečně lízala Jana Peterková kliky na Bulovce?

Paní Peterková slíbila za 1K odběratelů, že půjde na Bulovku lízat kliky a zdi….. Skutečně svému slovu dostála. Tedy, až na druhý pokus.

To první video byl pěkný fór. To musím uznat. Asi předpokládala, že jí to projde. Prostě si koupila kliku někde v obchodě a na Bulovce jí olízla. Ale bohužel neví, jak to na YouTube chodí. Slíbila, že bude lízat kliky a takhle své odběratele podfoukla? To si samozřejmě málokdo nechal líbit. Také jí to pod tím videem dali hodně sežrat. Proto jí nezbylo nic jiného, než se na Bulovku vrátit a skutečně tu kliku olíznou.

Já osobně jsem si to krátké video pustil několikrát o olíznutí kliky jsem neviděl. Podle mě to nahrála tak, aby to vypadalo, že jí líže a přitom se potencionální nákaze vyhnula.

Proto mi dolů do komentáře můžete napsat svůj názor, zda si myslíte, že paní Peterková skutečně kliku na Bulovce olízla a nebo ne.

Také se po celé Bulovce prošla, aby se přesvědčila o tom, kolik nakažených lidí tam skutečně je. A pro její informaci. Chodila po takových místech, kde se nikdy s žádným nakaženým nemohla setkat.

A jak sama Peterková v sérii ohledně své návštěvy na Bulovce řekla. Byla tam v odpoledních hodinách kolem 14 hodiny. V některém z těch videí se zmínila, že už tam chodí sem a tam 2 hodin.

To je sice hezké a jak sama zmínila, tak na chodbě nepotkala ani jednoho lékaře a ani jedinou sestřičku. A to je divné, pokud by tam byla skutečně v pracovní době.

Proto si říkám, že buď měla to štěstí a zrovna nikdo okolo ní neprošel a nebo je zde ta druhé možnost. A to ta, že na Bulovce sice byla, ale ne ve všední den, kdy většina ordinací má do 15:30….. Tedy kromě pohotovosti, která má až od 16 hodin.

Proto mi to nedalo a něco jsem zkusil najít, co by dokázalo, že na Bulovce byla v jinou dobu, než ona sama tvrdila….. A ano, povedlo se.

Jana Peterková lže o své přítomnosti na Bulovce?

Na jednom z videí jsem zahlédnul hodiny, které ukazují půl jedenáctou. Každopádně můžu říci, že se nejedná o večer, protože do dveří vešla, když bylo venku ještě světlo. V tu dobu, kdy tuto sérii natáčela, tak se ještě stmívalo v odpoledních hodinách. Proto mi něco říká, jestli paní Peterková tak náhodou nebyla na té Bulovce až o víkendu, kdy skutečně nemohla nikoho potkat, protože ordinace v tu chvíli byly prostě zavřené. Tak to by potom přece dávaly smysl ty prázdné chodby.

Jana Peterková dostala dopis od českého lékaře?

Je to tak. V jednom z videí paní Jana Peterková přečetla údajný dopis, který jí poslal jeden již nezmíněný český lékař, který promluvil. K tomuto lékaři se údajně přidávají i další. Ví, jak se jmenuje a dokonce jí ukázal technické vybavení. To jen zmínila hlavně pro ty, kteří by začali tvrdit, že to není pravé a lže….. A zde je ten problém. Paní Peterkové se o tom vybavení jen zmínila a přečetla nějaký text. Ale žádné jméno a nic ve videu neukázala. Tak jak máme vědět, že si to nevymyslela?

A už teď můžu říci, že je to zase trochu jinak, než nám Jana Peterková řekla.

Ono je totiž dost zajímavé, že ten text, který přečetla se velmi shoduje s přepisem z jednoho amerického videa. Takže to video – respektivě ten přepis použila pouze pro svojí potřebu a okolo toho už zase jen lhala.

Na video i s jeho přepisem se můžete podívat ve článku na Zkoukni to, který se jmenuje Praktický lékař pro respirační choroby z USA: Virus neexistuje Covid -19

Eugenika

Paní Peterková stále tvrdí, že se Bill Gates přímo přiznává a hlásí se k tomu, že je eugenik. Taktéž stále dokola tvrdí, čím se eugenici zabývají.

To je sice hezké. Ale i přes to si paní Jana Peterková vzala jen to, co se jí právě hodilo. Proto část článku z Wickipedie zatajila. Je totiž zapotřebí si uvědomit, že to co tvrdí o eugenicích, tak je sice do jisté míry pravda….. Ale pouze za 2. světové války a to u nacistického Německa. Dnes je eugenika trochu jiná

Eugenika v dnešní době:

Dnes se eugenika ve vyspělých zemích omezuje zpravidla pouze na těhotenství. První skupina metod používá diagnostiku, která odhaluje dědičné choroby a vady u plodu. Vadné plody jsou pak doporučovány k interrupci.Druhou metodou, která je však zatím spíše věcí budoucnosti, je cílené „inženýrství“ spojené s umělým oplodněním, které zatím má podobu výběru vhodného dárce vajíček či spermatu a případně testování a výběru z většího počtu embryí vytvořených umělým procesem, výhledově se však s postupem rozvoje genetiky předpokládají i zásahy do genomu vajíček, embryí či zygot, minimálně pokud jde o odstranění genetických vad a poruch.

Pokud vás zajímají podrobné informace ohledně Eugeniky, tak doporučuji si přečíst článek na Wickipedii. Odtud čerpala jak paní Jana Peterková, tak i já. Je zde kompletně popsána celá historie Eugeniky.

Jana Peterková znalá historie z 2. sv. války?

Jana Peterková asi má ráda 2. sv. válku. Jen přece dost často ve svých videích zmínila statečnost Gabčíka a Kubiše. Já jsem sice trochu jiného názoru….. Ale ten si můžete ve videu poslechnout. Kromě Gabčíka a Kubiše se i okrajově zmínila o Lidicích a nebo o A. Hitlerovi. Takže by se dalo říci, že je znalá historie…..

Problém je, že tomu až tak není.

Co se týká například Gabčíka a Kušiše, tak nechala první tři parašutisty v kostele zastřelit němci a zbylé 4 vytopit českými hasiši.

Jenže, skutečnost je tak trochu jinak, než paní Peterková říká.

A co se týká A.Hitlera? Tak toho zase nastěhovala do Austrálie.

Sourozenci Adolfa Hirlera

Všechny zdroje – Některé věci jsem ve videu kvůli délce ani nezmínil. Ale, pokud vás tato historie a nebo 2. sv, válka zajímá více, tak zdroje uvedu všechny. Všechny zdroje jsou z Wikipedie.

Adolf Hitler, Hitlerova rodina, Jozef Gabčík, Jan Kubiš, Reinhard Haydrich, Operace Anthropoid, Atentát na Haydricha, Boj v kostele svatých Cyrila a Metoděje, Vyhlazení Lidic.

Lidé, kteří měli Koronavirus (Covid-19) a promluvili o tom ve videu.

Paní Jana Peterková ve svých videích už několikrát řekla, že nezná nikoho, kdo by měl Covid-19 a nebo, že nepotkala nikoho, kdo by znal, že by měl Covid.

No, na to, že stále hledá na internetu informace – i když tedy na těch špatných dezinformačních webech, odkud čerpá ty svoje moudra a uvádí je jako za pravdivé, tak si neumí najít ty správné informace.

Tak jsem to udělal za ní a na Youtube jsem našel hned několik videí od lidí, kteří si nákazou prošli a natočili o průběhu Koronaviru video.

Mohla jim klidně zkusit napsat a natočit rozhovor. Ale, to se jí nehodilo do toho jejího divadla. Pokud vás tedy průběh Koronaviru zajímá, tak se na ty videa můžete podívat.

Kdo je Patrik Nerakain?

Jedna z velkých záhad je, kdo se skrývá za tajemným profilem na YouTube pod jménem Patrik Nerakain.

Jedná se o reálnou osobu? A nebo je to nějaký fake účet? Ten profil byl založen již v roce 2011. Takže, pokud by se jednalo o fake účet Peterkové, tak by ho už musela používat sakra dlouho.

Ale, proč se o něm zmiňuji?

To je jednoduché.

Je to jeden z jejich největších zastánců a skoro všem odpovídá jednoduše: TY JSI ŠULIN. Místo argumentů začne kolikrát okolo sebe hezky nadávat a to v jednom z komentářů naznačil, že je právník.

To jako vážně? Právník, který se vyjadřuje jako dlaždič? A navíc který právník krade fotografie z ULOŽTA potom si je dá jako profilový obrázek? I to je divné. Nemyslíte?

Mimochodem. Ta fotografie patří nějakému Spilkovi. Ten byl v roce 2009 jako FINALISTA MUŽE ROKU 2009, i když mu to tenkrát nevyšlo a nevyhrál.

Všechny zdroje na články z videa:

Zdroj iDNES.cz – Sestra z Thomayerovy nemocnice zemřela na infarkt, naznačila pitva

Kurva přepiš to 2