Prázdniny končí a po strašně dlouhé době se do školních lavic vrací všechny děti. Ano, je sice pravdou, že se postupně do škol na ZŠ vrátily děti ke konci minulého roku – ale ne všechny! Zároveň s tím přichází i nové ZMĚNY A EPIDEMIOLOGICKÁ OPATŘENÍ VE ŠKOLSTVÍ, aby se mezi školáky a zaměstnanci zamezilo šíření Covidu-19. A protože se Covid-19 šíří mezi učiteli, tak školy odkládají začátek školního roku. A právě proto Ministerstvo školství vytvořilo pro školy MANUÁL, podle kterého se budou letos řídit.

Bohužel i tentokrát se tomuto tématu nevyhnula Jana peterková, která v několika videích o tomhle řekla pár slov. Tím nechci říci, že by si všechno vymyslela. To určitě ne. Jen některé části nafoukla jak velikou bublinu a některé věci si domyslela. Skutečně vám nikdo vaše děti bez vašeho vědomí nikam odvádět nebude. Pokud Janu Peterkovou ještě neznáte, tak Vám doporučuji přečíst si můj starší článek Jana Peterková: Největší podvod. Tam se o této ženě dozvíte hodně zajímavé věci a uděláte si na ní svůj vlastní názor. V tomhle Vám skutečně přeji hodně velké nervy.

Aktuální manuál pro školy si můžete stáhnout na stránkách ministerstva školství.

Semafor ministerstva zdravotnictví - Změny a epidemiologická opatření ve školství

Tak jaké názory máte na změny a epidemiologická opatření ve školství? Svoje názory mi napište do komentářů. A ještě mám i druhý dotaz. Chtěli by jste, aby se vrátila povinnost nošení roušek ve školách? A nebo jste rádi za to, že tuto povinnost Ministerstvo zdravotnictví zrušilo?

Kurva přepiš to 2