20 Vánočních Faktů – tak co? Které z nich znáte? Znáte je všechny? A než přeskočíte tyhle moje úvodní kecy, tak se vás hned takhle na začátku zeptám: Jak se každý rok těšíte na Vánoce?

Já abych řekl pravdu, tak poslední dobou už ani moc ne. Jednak posledních několik let si už nepamatuji, kdy byly naposledy bílé vánoce a nebo, kdy dojel Martin na bílém koni. Vy si snad pamatujete, kdy byly vánoce takové, jako koncem minulého století?Sice vím, že jsou svátky klidu a míru, kdy by si měl člověk odpočnout. Hlavně zapomenou na ty všední problémy, kterýma trpíme snad každý. Na to je dost času po celý zbytek roku. I když tedy poslední dobou jsou Vánoce hlavně o penězích….. Ale o tom video skutečně není. Proto to zde nechci nějak rozebírat. Ale možná někdy o dnešních vánocích napíšu samostatný článek a nebo další video.

Ale raději se vraťme k původní myšlence videa….. Vánoce by totiž měly být svátky o návštěvách své rodiny, které tak často nevídáme a strávit s nimi hezké chvíle. Nikdy totiž nevíme, kdy někoho z nich vidíme naposledy. Je to sice strašné na to pomyslet, ale to bohužel k životu patří. Také bychom si na vánoce – alespoň na ten Štědrý den měli vzpomenout na svoje blízké, kteří nás už nadobro opustili a zavzpomínat si na ně.

Proč téma: 20 vánočních faktů?

A protože jsou Vánoce, tak jsem se tentokrát rozhodl na tyto svátky natočit 20 Vánočních Faktů. Některé asi znáte, ale o některých třeba uslyšíte zcela poprvé. Mohl bych sice nějaké příklady jmenovat, které jsem ve videu uvedl. Ale to neudělám. Překvapte se sami. Přeji příjemnou podívanou.

Věřím, že jste si na Vánoce alespoň trochu odpočali a hlavně díky mému videu na téma 20 Vánočních Faktů jste se o nich i dozvěděli něco nového. Proto mi do komentářů můžete napsat, jaká fakta jste o Vánocích nevěděli. Také mi můžete napsat další, které jsem zase nezmínil. A co vy víte. třeba se rozhodnu pro natočení druhého dílu.

Kurva přepiš to 2