Věřím, že většina z vás zná první film Avengers (2012) se všemi tehdejšími super hrdiny – Iron Man, captain America, Thor, Hulk, Hawkeye a Black Widow. A nebo jste o něm alespoň slyšeli. A teď je jedno, zda se jedná o typ filmů, který se vám líbí a nebo nikoliv. Tentokrát jsem se totiž rozhodl natočit právě 20 FAKTŮ k filmu Avengers (2012). Věřím, že se vám bude video líbit. Třeba se dozvíte i zajímavosti, které jste o filmu nevěděli. Přeji hezkou podívanou.

Obsah Filmu Avengers (2012).

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.

Oficiální text distributora

Pokud ale spíše patříte k milovníkům filmů od DC, tak se podívejte na 20FAKTŮ – Liga spravedlnosti/ Justice Legue z roku 2017.

Kurva přepiš to 2