Předpokládám, že když se vás zeptám, zda znáte super hrdiny Batman, Wonder Woman, Aquaman, , Cyborg a Flash, tak budete vědět, o koho přesně jde. A nebo spíše, do kterého univerza a týmu super hrdinů patří. Ano, přesně tak. Tentokrát 20 FAKTŮ bude k filmu Liga spravedlnosti/ Justice League z roku 2017 od společnosti DC.

Osobně nevím, jak se vám film Liga spravedlnosti/ Justice League líbila. Mě celkem ano. I když třeba na Avengers vůbec nemají. Prostě se tvůrci ještě mají co učit. Ale pokud patříte mezi veliké fanoušky těchto super hrdinů, tak vám nesmí utéci mých 20 FAKTŮ – Liga spravedlnosti/ Justice League. A navíc co vy víte. Třeba se dozvíte i něco, co jste o tomhle filmu vůbec nevěděli.

Jo a určitě budu rád, pokud mi do komentářů pod tímto příspěvkem napíšete, jak se vám film líbil. A nebo, zda patříte spíše mezi ty diváky, kterým se více líbí Avengers.

Obsah filmu Liga spravedlnosti / Justice league (2017).

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa – Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých… Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě.

Oficiální text HBO Europe

A abych nezapomněl, tak jsem natočil i video 20 FAKTŮ – AVENGERS, který byl natočen v roce 2012 Marvel Studiem.

Kurva přepiš to 2